Волинська обласна філармонія

Інформація щодо придбання квитків на концерти надається за телефонами №№

(0332)24-02-41, (093)532-34-08, (050)339-73-66, (067)570-57-97


До 30-річчя Академічного камерного оркестру "Кантабіле"

У народі кажуть: музика – ліки для душі. А якщо це класична музика у поєднанні з духовною ­– тим паче…

 

Тож, гадаємо, лучани-меломани отримають справжню насолоду, відвідавши концерт за участі Академічного камерного оркестру «Кантабіле» під керівництвом блискучого музиканта-віртуоза, народного артиста України Товія Рівця та Архієрейського хору Свято-Троїцького кафедрального собору міста Луцька «Оранта» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Василь Мойсіюк.

 

У концерті, присвяченому 30-річчю «Кантабіле», прозвучать твори Йогана-Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя, Крістофа-Віллібальда Глюка, Джузеппе Верді, Томазо Альбіноні, Антоніо Вівальді (славнозвісна «Глорія»). Слухач має нагоду почути чудовий спів Ганни Зарицької (сопрано) та Вікторії Чайки (меццо-сопрано).

 

Концерт відбудеться у неділю, 24 вересня, о 15.00 у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла (вулиця Кафедральна, 6).

 

Тур Волинського народного хору

10-11 січня- Луцьк

14 січня — Київ

15 січня — Горішні Плавні

16 січня — Кропивницький

17 січня — Миколаїв

18 січня — Одеса

24 січня — Луцьк

Концерт лауреата міжнародних конкурсів        Дмитра Онищенка (фортепіано, Львів)

Творчий вечір композитора Володимира Рунчака

Концерт органної музики

Волинська обласна філармонія запрошує усіх лучанок та лучан.


8 березня у кафедральному костелі Св. Петра i Павла відбудеться концерт органної музики за участі Катерини Огаркової (орган), Анастасії Губанової (флейта), ведуча - артистка розмовного жанру Інна Жовнір. 


У програмі твори Й.-С. Баха, Ф. Мендельсона, Ж. Муке, Г. Форе, М. Тарівердієва.

Jazz... Музика душі...

Волинська обласна філармонія та Луцький джазовий клуб презентує:

6 березня у Волинському академічному обласному театрі ляльок відбудеться джаз-концерт "Музика душі..." 


За участі Lutsk Jazz Friend

почесний гість програми - народний артист України

Василь Чепелюк


ведуча - Наталка Войтович

Десять років тому обласна філармонія спільно з джазовим клубом імені Мечислава Коша у Замосці розпочали свій перший міжнародний музичний джазовий  проект  «Нью кооперейшн Замосць Луцьк 2005».

У лютому 2005 року  президент джазового клубу імені Мечислава Коша у Замосці Гжегож Обст запропонував управлінню культури долучитися до міжнародного джазового проекту за участю провідних  виконавців польської джазової сцени. Я запропонував не відкладати справу у «довгу шухляду» і  до Днів Європи в Україні  відродити традицію «Музичних діалогів над Бугом», яку ми розпочали спільно з Молодіжною агенцією культури у Замосці ще 1987 року. Гжегож  одразу пристав на пропозицію і в результаті ми отримали не один, а два циклічних джазових проекти, які від 2005 року підтримували  управління культури і обласна філармонія.

Протягом 2005-2014 років події на джазовій сцені ретельно документував великий шанувальник джазової музики фотохудожник видавництва «Ініціал» Олександр Більчук. У результаті ми маємо можливість запропонувати  його персональну фотовиставку до 10-ї річниці міжнародного музичного проекту, що допоміг створити  унікальне «життєве середовище» для українських та польських музикантів, платформу міжнародного мистецького діалогу на пограниччі народів і культур, а новостворений джазовий клуб і дирекція історико-культурного заповідника на радість меломанам та джазменам знайшли найкраще місце для літніх пленерових дійств - Луцький замок.

Роботи Олександра Більчука експонувалися на міжнародних виставках, під час пересувних виставок мистецького об’єднання «Куля» вони побували в історичних населених місцях Західної України,  у рамках міжнародного музичного фестивалю «Стравінський та Україна» 2014 року його світлини експонувалася на виставці «Маестро і джаз» в обласному краєзнавчому музеї.

Автор робіт запропонував під час виставки у Ковелі провести аукціон з благодійною метою, а виручені кошти передати  на лікування поранених у зоні АТО волинян.

                                                                                     Василь Ворон

Волинська обласна філармонія запрошує Вас відвідати мистецький вечір, присвячений Олександру Самохваленку, який відбудеться 13 лютого 2015р. у Палаці культури міста Луцька.

Шановні лучани та гості міста, 27 січня (у вівторок) о 19:00 у Палаці культури міста Луцька відбудеться заключний концерт різдвяного циклу Волинського державного академічного українського народного хору - "Щедрівочка щедрувала"

Квитки можна придбати у касі філармонії на Театральному майдані та у кіосках преси.

Медіапартнер - Перше волинське незалежне видання "Волинська правда"

 

#Волинська обласна філармонія